Број на оглас: 2886998
Објавен на: 15.01.2019, 08:52
1 / 6

Radio Iskra

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Продавам старо Радио - марка Iskra со вгарден грамофон.
Радиото е во сочувана функционална состојба старо 50 години.