Број на оглас: 2886927
Објавен на: 21.05.2019, 23:31
1 / 1

Cerade

500 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Dobro sacuvane cerade. Dimenzije: 10 x 5 m, 10 x 6 m. Cena po dogovor. 070/943773