Број на оглас: 2886875
Објавен на: 06.12.2018, 15:30
1 / 7

Baliracka new holland 940s sega uvezena od ch

2.400 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Poveke inf na tel 071320730