Број на оглас: 2886668
Објавен на: 19.04.2019, 11:28
1 / 12

zardineri,lulaski,masi,klupi i se od drvo

500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


profesionalna izrabotka na mebel za dvor
zardineri,lulaski,masi,klupi,lezalki za na plaza...se od drvo, moze i po vasi dimenzii i modeli