Број на оглас: 2886482
Објавен на: 18.06.2019, 05:46
1 / 12

STAN KAJ STARA RAMPA so 2 spalni

56.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
58 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2004
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Kiro Krsteski br.25

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам стан од 58 m квадратни, во Кисела Вода кај Стара Рампа, Чешма. Станот е со дневен престој заедно со кујна, две спални, ходник, купатило и тераса на 3 кат (од вкупно 4), без лифт. Контакт: Билјана 075-709-325