Број на оглас: 2886401
Објавен на: 17.09.2018, 23:53
1 / 11

BMW 118d 2006 god

5.800 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Belgija,so originalna kilometraza i servisna kniga do posleden servis vo BMW.Odlicno socuvano(kako novo).Plateni se site davacki do registracija.
Info:070/218-038
078/288-077