Број на оглас: 2886382
Објавен на: 16.02.2019, 16:08
1 / 8

BMW 320 Redizajn

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw e46 320d redizajn odlicna sostojba M3 oprema 18ki bandasi parking senzori led stopovi bez zameni