Број на оглас: 2886373
Објавен на: 07.05.2019, 20:45
1 / 11

Dacia duster 1.6i 2010 god

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Dacija
Модел:
Друг модел
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
84 kw / 114 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dacia duster 1.6i benzin 2010 god vo odlicna sostojba na bg tabli cena po dogovor info.tel.070310399