Број на оглас: 2886055
Објавен на: 25.03.2019, 17:57
1 / 2

Niva vo Agino selo

По Договор
Квадратура:
8000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva vo Agino selo potocno Romanovsko pole so povrsina od 8 dekari. Nivata se naoga pokraj pat i pokraj reka so imoten list licna sopstvenost.