Број на оглас: 2885751
Објавен на: 24.04.2019, 16:10
1 / 12

Итно се продава викендица на Пониква

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
100 m²
Број на соби:
3
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава целосно наместена викендица на пониква, 300м од ски лифт и МВР одмаралишта.
Контакт: 078 246 406