Број на оглас: 2885728
Објавен на: 22.04.2019, 21:18
1 / 2

motokultivator-kultivator 506 imt-freza

290 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba,so freza ima i rikvec tel 071 713 346 moze po kargo da se prati