Број на оглас: 2885565
Објавен на: 12.10.2018, 13:35
1 / 12

WV touaran 2008 god 1.9 TDI EXTRA TOP SOSTOJBA

6.199 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


WV touaran 2008 god 1.9 TDI EXTRA TOP SOSTOJBA kolata e vo bezprekorna sostojba servisirana so dva para novi gumi letni i zimski,mnogu oprema parktronik sistem za samo parkiranje,extra mala potrosuvacka,moze da se carini za eden den TEL ZA KONTAKT 070 210 609 TONI