Број на оглас: 2885070
Објавен на: 06.08.2018, 14:43
1 / 7

Gumi so bandasi Michelin

100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat polovni gumi so dobra sara 185/60/14 Michelin energy 4x100
Pasuvat na Seat Polo Golf Audi
KOMPLET SO BANDASI NE SE DELAT PO PARCE ODAT SITE 4 VO PAKET
Poveke informacii na 078389830