Број на оглас: 2884932
Објавен на: 25.06.2018, 22:17
1 / 1

Cirkular,krojac i masina za kroenje iverica Homag

6.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za kroenje iverica Homag Espana 32-22.Tel za kontakt 0038978272622 Viber