Број на оглас: 2884929
Објавен на: 08.04.2019, 14:13
1 / 8

RENAULT KANGOO 1.5DCIOD CH 6 brzini

5.100 €
Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT KANGOO 1.5dci
UVEZENA OD CH
PROVERKA KAJ SAKATE
BESPREKORNA SOSTOJBA
FULL OPREMA
BEZ ZAMENI 076220733