Број на оглас: 2884882
Објавен на: 24.11.2018, 21:23
1 / 9

MAZDA 2 2003' 1.4 HDI FULL OPREMA

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mazda
Модел:
2
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba, super socuvana.
REGISTRIRANA CELA GODINA.
NAPREVEN REDOVEN SERVIS.
Potrosuvacka 4L na 100km.
Novi gumi.
Klima, full oprema.

Info tel. 078318177