Број на оглас: 2884627
Објавен на: 10.06.2019, 06:23
1 / 1

Opel zafira 2.0

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Solidno socuvana