Број на оглас: 2884496
Објавен на: 14.08.2018, 21:06
1 / 3

Se prodava honda nsr

600 €
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
1992
Модел:
Nsr
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava honda nsr vo perfektna sostojba. Poveke info na tel :
Nikola
075 603 119
075 603 119
075 603 119