Број на оглас: 2884471
Објавен на: 28.06.2018, 16:27
1 / 2

Coolpad Torino

5.000 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
Coolpad Torino s2
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Telefonot e nov so kutija site dodatoci i vazecka garancija 24 meseci