Број на оглас: 2884269
Објавен на: 31.03.2020, 12:40
1 / 1

Espresso kafe vo kapsula za Lavazza Mio kafemati masini

14 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Pakuvani po 16 parcinja, 14 den parce kompatibilna kapsula
078 298 265