Број на оглас: 2884102
Објавен на: 16.09.2018, 17:12
1 / 12

BMW 330XD 231KS

7.000 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW E90 330XD 231KS
Kolata e so bogata oprema
Za podetalni informacii : 077914596 Dragan
Moze da se carini za eden raboten den !
Bez zameni ke ve molam !!!