Број на оглас: 2883907
Објавен на: 19.07.2018, 14:09
1 / 15

FIAT TIPO 1.7D

700 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Tipo
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat tipo vo odlicna sostojba napraven full servis ,mala potrosuvacka dobro socuvano.novi gumi