Број на оглас: 2883801
Објавен на: 19.05.2018, 20:03
1 / 7

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2007 god

3 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra karavan 2007 god 1.7 cdti fejsova kolata e perfektna bez zabelaski od oprema poseduva
-klimatronik
-bor kompjuteri
-airbak
-abes
-el.na prozorci i. Rektrivizori
-I druga oprema
Kolata e so najvisokata COSMO oprema povelete poglednete za cena ke se dogovorime