Број на оглас: 2883737
Објавен на: 13.05.2019, 17:33
1 / 1

СЕ ПРОДАВА НИВА 4500 m2

98 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
4500 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


НИВАТА СЕ НАОЃА ВО МЕСТО ВИКАНО "ВАКАВ" ОДМА ПОД ТУРСКИТЕ ГРОБИШТА СО СОПСТВЕНА ШАХТА ЗА НАВОДНУВАЊЕ ОДМА ДО ПАТОТ СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ ЕЛ.ЕНЕРГИЈА
Цена 1.6 евро од квадрат