Број на оглас: 2883702
Објавен на: 28.05.2018, 10:19
1 / 10

Citroen C5 2.0 HDI 136p.s Germansko

3.950 €
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba.Servisna kniga do posleden servis vo Citroen Germanija.