Број на оглас: 2883642
Објавен на: 23.05.2018, 07:05
1 / 11

Се издава стан во Ново Лисиче, кај полициската

240 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
61 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
1989
Година на реновирање:
2014
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
V.S Bato 19

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан во Ново Лисиче, кај полициската станица, 61м2, комплетно опремен,со дневна, кујна трпезарија и спална, 2 тераси и шпајз со централно.ИНФО НА ТЕЛ. 078300727