Број на оглас: 2883293
Објавен на: 06.03.2019, 18:37

Prodavam Kompjuter

2.500 МКД
Xaрд диск HDD:
< 60 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Pentium
Тип на хaрд диск:
HDD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam PC Kompjuterot e bez Hard Disk
Procesor Intel Pentium 2.7ghz
RAM 4GB
Graficka nVidia GeForce 9500 GT
BEZ HARD DISK
So CD Rom

Kompjuterot e bez Hard Disk