Број на оглас: 2883242
Објавен на: 24.10.2018, 13:00
1 / 4

Volvo + Schmitz

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Volvo 2003 i Prikolka Schmitz 2004 vo odlicna sostojba registrirana.