Број на оглас: 2883146
Објавен на: 17.02.2019, 17:24
1 / 12

AUDI A8 - 2.5 TDI

3.600 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e vo perfektna sostojba.
MOZNA E ZAMENA ZA GOLF 4/5

Voziloto poseduva visoko nivo na oprema :

-Klima
-Klimatronik
-Dvozonska klima
-Servo volan
-Airbag
- BOSE Surround System
-Aluminski bandazi
-Podesuvanje na volan po visina
-Centralna brava
-Alarm
-Radio CD
-Metalik boja
-ABS
-Greachi na retrovizori
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na prozori

-ESP
-Bord kompjuter
-Tempomat za brzina

-CD Charger 6 CD
-Navigacija

-Parking senzori
-Sonchev krov so kelii
-Kozen salon

-Greachi na sedishta
-Elektricno podesuvanje na sedishta
-Kontroli na volan
-Ksenon svetla
-Napraveni redovni servisi

MOZE I ZAMENA ZA POMALO VOZILO SO VASA DOPLATA