Број на оглас: 2883067
Објавен на: 12.12.2019, 11:42
1 / 7

Се продава трособен стан во Аеродром!

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
85 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
1991
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава трособен стан во добро одржана воена зграда во Аеродром, во непосредна близина на поликлиниката Јане Сандански, градинка, поголеми маркети, обиколени со бујно градско зеленило.

Станот има ориентација Југ-Запад и има одличен распоред за комотно живеење.
Се наоѓа на атрактивна локација која што ви ги нуди сите потребни услови за урбано живеење.
Станот е со внатрешна површина од 85 м2 + 10 м2 тераси.
Станот се продава со вклучен подрум 5 м2.
Повелете и закажете термин за да го разгледате станот.

ИНФОРМАЦИИ ОД 16:00 до 20:00.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!