Број на оглас: 2883037
Објавен на: 13.12.2018, 10:31
1 / 12

Golf 5 1.9 TDI

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw
Full oprema
Registriran do 12.12.2018
Napraven e sevris
18 / 12 /2017 Set komplet ( Rebrasti vodna pumpa kaishi ulje i se drugo )

25 / 06 /2019 Napraen servis set ( Korpa Lamela Zamajac drug Lager )

BEZ ZAMENA