Број на оглас: 2882636
Објавен на: 09.08.2018, 11:31
1 / 11

Ford Kuga 2.0TDCI 4WD

9.800 €
Марка:
Ford
Модел:
Kuga
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
99 kw / 135 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze da se poglede vo bilo koe vreme