Број на оглас: 2882526
Објавен на: 26.05.2018, 18:57
1 / 7

Yugo 55 plin so atest

350 €
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1987
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2017
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam jugo 87g
Ne skapamo ne udarano samo treba da se registrira
2 novi zimski gumi predni
Servis napraven samo pali vozi
Informacii na
078908435
078908435
077908435