Број на оглас: 2882398
Објавен на: 21.01.2019, 13:00
1 / 6

Prodavam Opel Antara

10.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam ili menuvam za pomalo vozilo Opel Antara 2009 god.so cosmo plus paket na oprema.
Jas sum prv sopstvenik na voziloto so originalni 85 800km.