Број на оглас: 2882266
Објавен на: 16.05.2018, 13:35
1 / 8

tvingo na delovii mose iceloo tiko tico ima svee

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Twingo
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi sa tvingovci imam svee motorii ekstra ima svee i delovi sa tikovcii i imaa svee poveke kolisa rasturenii