Број на оглас: 2882256
Објавен на: 20.07.2018, 09:30
1 / 7

Ford Fiesta 1.8 dizel ------------

600 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


075 - 330 - 031 - moze i zamena za drugo vozilo - po moznost so plin -075 - 330 - 031 -