Број на оглас: 2881602
Објавен на: 12.08.2018, 19:48
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

250 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 4 кај City Mall, станот поседува 55 м2 ,2 соби,дневна, и спална, наместен комплетно со нов мебел,греење на струја, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон. нова градба, паркинг, вселив веднаш...


цена-250 евра-не е фиксна

шифра 16085

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА