Број на оглас: 2881527
Објавен на: 14.06.2018, 13:42
1 / 1

Kompjuter na motor VW GOLF 4 (1.6 benzin)

По Договор Цената не е фиксна
AutoKing
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Нов компјутер на мотор за VW GOLF 4 (1.6 benzin) 1998-2004 година.

ое број: 06А906019

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови и половни делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Потврден огласувач
 AutoKing (претпријатие)