Број на оглас: 2881421
Објавен на: 14.08.2020, 11:43
1 / 1

Retrovizor Opel Corsa B (lev)

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa B
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Лев нов ретровизор за Opel Corsa B (1993-2000) година.

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови и половни делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Потврден огласувач
 AutoKing (претпријатие)