Број на оглас: 2881263
Објавен на: 14.06.2018, 13:41
1 / 1

Kopcinja Fiat Punto 2 (1999-2003 god.)

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Комплет копчиња за Fiat Punto 2 1999-2003 год.

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови и половни делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Потврден огласувач
 AutoKing (претпријатие)