Број на оглас: 2881014
Објавен на: 27.03.2020, 13:00
1 / 12

vikend kuka (vila) na Ponikva Osogovo

19.900 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
42 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
540 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2013
Година на реновирање:
2013
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
ponikva

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava vikendica na Ponikva.
Moderno uredena so asfaltiran pat do samoto mesto.

Mala kompaktna so dve spalni.

Vikendicata se vodi kako divogradba. Po sreduvanje na dokumentite cenata ke bide 26.000evra.

Izolacija A klasa.

Lokacija: odma zad ski lift 1, na 100m od odmaraliste na MVR.