Број на оглас: 2880662
Објавен на: 20.05.2018, 19:05
1 / 11

OPEL CORSA 1.2 16W NOV UVOZ CH

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e Uvezeno od Svajcaria
So orginall kilometrazha
Serivsna historija
So Fulloprema
So Site pllateni Davacki Do Reg...
Ekstra kolaaa