Број на оглас: 2880481
Објавен на: 19.05.2018, 18:18
1 / 6

SE PRODAVA SEAT IBIZA IBICA FABRIKAAA

2.300 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E FABRIKA SO
KLIMATRONIK ISPRAVNA
SOCUVANA
ELEKTRIKA NA SUTE STAKLA
CENTRALNO ALARM KOLATA E SO FUL OPREMA REGESTRIRANA SERVESIRANA
078 250 142 078 250 142