Број на оглас: 2880420
Објавен на: 20.06.2018, 23:03
1 / 6

PEUGEOT PARTNER /// 1.9 PERFEKTEN MOTOR ********

1.200 € Цената е фиксна 1.900 €
Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 - 408 - 486 ---- IZMINATA REG...perfekten - motor i trap -