Број на оглас: 2880406
Објавен на: 19.06.2018, 18:11
1 / 12

BMW e39 530d - registrirana, racen menjac, klimatronik...

2.800 € Цената е фиксна 3.150 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам BMW e39 530d 1999г.:

- регистрирана цела година (до 01.04.2019)
- мануелен (рачен) менувач
- еуро кука
- клима климатроник (исправна)
- електрика на сите прозорци
- електрика на ретровизори
- команди на волан
- темпомат
- фабрички xenon со лупи, и др...
- пали вози, одличен мотор и ентериер, добра каросерија (излупен е само лакот на некои места, не е удирана)

Цена: 2800€
Тел. 070 375 348