Број на оглас: 2880213
Објавен на: 16.05.2019, 18:39
1 / 4

Maseo ferguson 65

3.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba vredi da se vidi kontak moze i na viber 070861246