Број на оглас: 2880176
Објавен на: 19.06.2018, 15:29
1 / 2

Se prodava spore

3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba, koristeno samo 3 godini.

Lice za Kontakt :

078472936
078472936
078472936
078472936
078472936

Потврден огласувач
 coderspoint (претпријатие)