Број на оглас: 2879971
Објавен на: 20.05.2018, 16:25
1 / 3

BANDAZI 17KI (5×112)

280 € 300 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminiumski bandazi 17ki 5x112 pasuvaat za mercedes ,alfa i mn drugi