Број на оглас: 2879875
Објавен на: 18.04.2019, 17:42
1 / 8

Se prodava Opel Corsa 1.4 Benzin.

2.350 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa 1.4 Benzin.
Kolata e vo odlicna sostojba.