Број на оглас: 2879686
Објавен на: 05.02.2019, 14:41
1 / 2

Procesori za laptop

1 МКД
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Site procesori se ispravni i testirani. Moze da se pratat po kargo.